“ Tahıl Siloları ve Çelik Silo Tesisleri ”
0 322 428 63 25
Türkçe   English   French   Russian   Spanish
KURUMSAL

Hakkımızda


FİRMAMIZ ÇELİK SİLO İMALATINA 1999 YILINDA AYHAN DENİZ’İN KARDEŞLERİ İLE KURMUŞ OLDUĞU ÇELİK  SİLO İŞLETMECELİĞİ (ÇSİ) ADI ALTINDA  BAŞLAMIŞTIR. TÜRKİYEDE İLK ÇELİK SİLO ÜRETİMİ YAPAN TÜRK FİRMASI OLARAK ÇELİK SİLODA ÖNCÜ KURULUŞ OLMUŞTUR. 2000 Lİ YILLARDAN ÖNCE ÇELİK SİLO İŞLETMECİLİĞİ’Nİ KARDEŞLERİNE DEVREDEN AYHAN DENİZ A-D ÇELİK SİLO ADI ALTINDA YENİ BİR ÇELİK SİLO FİRMASI AÇMIŞTIR.
ÇELİK SİLO ÜRETİMİNİ 1980’Lİ YILLARDAN BU YANA TEKNOLOJİYE UYGUN OLARAK GELİŞEN FİRMAMIZ SİLO İÇERİSİNDEKİ TAHILI İLK GÜNKİ TAZELİĞİNDE  VE AYNI TEMİZLİĞİNDE YILLARCA MUHAFAZA ETMEKTEKTEDİR. FİRMAMIZ GÜNÜMÜZ İTİBARİYLE  25.000 m2 KAPALI ALANDA İLERİ TEKNOLOJİ İLE SİLO GÖVDESİNİ EL DEĞMEDEN ÜRETMEKTEDİR.
MÜHENDİSLİK HESAPALAMALARINI YILLARIN TECRÜBESİYLE HARMANLAYAN FİRMAMIZ ÇELİK SİLOLARDA MÜŞTERİ RAHATLIĞI VE KULLANIM KOLAYLIĞI İÇİN SİLOLARI SON TEKNOLOJİYE UYGUN OLARAK TASARLAMIŞTIR. SİLOLARIN OTOMATİK DOLUM VE BOŞALTIM SIRALAMASI, OTOMATİK ÇALIŞABİLEN HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ, TEK KİŞİ İLE TESİS ÇALIŞTIRABİLME ÖZELLİĞİ VE TAMAMI CİVATA MONTELİ PARÇA İMALATI İLE MÜŞTERİ RAHATLIĞI EN ÜST DEZEYDE DÜŞÜNÜLEREK İMALATI YAPILMAKTADIR.
SATIŞ SONRASI HİZMETİN VERMİŞ OLDUĞU GÜVEN, SON TEKNOLOJİYE UYGUN ÜRETİM VE YILLARIN TECRÜBESİ İLE KALİTELİ HİZMETE DEVAM ETMEKTEYİZ…
 
Yönetim Kurulu Başkanı
Ayhan DENİZ
adsilo.com.tr
 
İletişim Bilgileri
 
İletişim Formu
 
Mersin Yolu Üzeri Yeşiloba Mh.46205 sk.No.6/A Seyhan-ADANA
0 322 428 63 25
0 322 428 48 37
info@adsilo.com.tr
     
 
© A-D Çelik Silo - 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Piramit Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri
BİZİ TAKİP EDİN ! Facebook Twitter